PBDI

PBDI S.A. działa w sektorze budownictwa inżynieryjnego oraz drogowego na terenie całego kraju.

Działalność w zakresie budownictwa inżynieryjnego obejmuje projektowanie i budowę farm wiatrowych, w szczególności budowę dróg dojazdowych, placów montażowych, fundamentów pod elektrownie wiatrowe, wykonanie linii kablowych średniego oraz wysokiego napięcia, jak również budowę Głównych Punktów Zasilania.

W ramach budownictwa inżynieryjnego PBDI S.A. wykonuje również roboty ziemne przy budowach galerii handlowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej.


Miasto Toruń 

 

 


Uniwersytet Mikołaja Kopernika

 

 

 


Studio DRUKU

Drukarnia STUDIO DRUKU Kartell Press SA oferuje wysokiej jakości usługi poligraficzne i reklamowe w oparciu o nowoczesną technologię druku cyfrowego i wielkoformatowego oraz kompletne studio projektowania graficznego.

Oferujemy kolorowe i czarno-białe wydruki nakładów różnej wielkości - od pojedynczych egzemplarzy po wielotysięczny nakład - wszystko w atrakcyjnych cenach; od najmniejszych formatów wizytówek, naklejek i ulotek po wielkie formay banerów i tablic reklamowych. Drukujemy na wielu róźnych podłożach (m.in. papiery, folie samoprzylepne, banery, tworzywa sztuczne i płótna).


TV.UMK.PL

Zaczynając od wieści z Uniwersytetu, poprzez kulturę i sport, na życiu nocnym kończąc. To wszystko znajduje się w kręgu zainteresowań UMK TV - internetowej telewizji studenckiej.

Nasi dziennikarze podążają za tym, co interesuje studentów i jest warte uwagi. "UMK News" jest sztandarowym programem, w którym prezentujemy skróty najciekawszych wydarzeń z całego tygodnia. Jednak nie stawiamy tylko na aktualności, ale też na to, co nieznane i nietypowe. Realizując materiały, często mamy do czynienia z osobami powszechnie znanymi ze świata mediów, sportu czy kultury.


Radio Sfera

Uniwersyteckie sprawy na bieżąco. Emisją całą dobę, od poniedziałku do piątku z całodziennym programem na żywo.

Relacje, informacje, audycje autorskie. Koncerty, wydarzenia, wywiady.


Dzień Dobry Toruń

Toruń - portal miejski. DzienDobryTorun.pl to toruński portal informacyjny. Wiadomości z Toruń i okolic, sport, region, biznes, kultura, edukacja, rozrywka, reklama w Toruniu, kalendarz wydarzeń, miasto Toruń.


WIJMAR

Firma Wijmar została założona w 1993r. Domeną naszej działalności krajowej jest produkcja sprzętu sportowego do gier zespołowych. Od samego początku istnienia firmy przedmiotem naszej szczególnej troski jest najwyższa jakość w każdym szczególe wyprodukowanego przez nas produktu.Wszystkie modele kompletów sportowych projektowane są przez nas na miejscu, zarówno w kroju, kolorystyce jak i jakości dzianin dorównują światowym trendom. Bazujemy na dzianinach polskich sprawdzonych poliestrowych i bawełnopodobnych. Produkty nasze znajdują nabywców na terenie całego kraju, jak również w krajach europejskich.


U FLISAKA